Ahoj, já jsem Terka


Je mi 26 let. Mám vystudovanou Univerzitu Hradec Králové a momentálně pracuji v oboru Daktyloskopické identifikace stop. Mezi mé hlavní zájmy patří fotografování, rally, sport, četba a výlety do přírody.

Fotografování se věnuji 2 roky, kdy jsem začínala jako sportovní fotograf na amatérské rally. Dále nabízím portrétní a rodinné focení, po předchozí domluvě i focení narozeninových oslav či svateb.

Focení probíhá především v okolí Hradce Králové nebo Prahy, zbytek republiky po vzájemné domluvě.


 


 

 
Nadstandartní přístup, boží fotky a úžasný jednání
Pája a Tom
Děkujeme za nádherné vzpomínky, které jsme společně nafotili. Děkujeme za trpělivost a skvělý přístup k dětem, se kterýma to nebylo zrovna nebylo zrovna jednoduché 💞
Zuzka
Terezky jsem se ptala, jak by měl vypadat fotograf na svatbu. Vzhledem k tomu, že jsem věděla, že je velice šikovná a talentovaná. A hlavně, že je to kamarádka, u které jsem přesně věděla, že se před ni nebudu muset stydět a bát se o cokoliv si říct v den D, chtěla jsem, aby ONA byla ta, která náš den zachytí těmi nejlepšími momentkami. Sama nevěděla, zda to přijmout, aby byla součástí našeho krásného dne, protože se bála zda to zvládne. Zda to nepokazi.. Měli jsme spoustu nápadů na společné fotografie - nyní již s mým mužem. Dopadlo to tak, že jsme si to tak užívali a díky tomu, že jsme už nebyli schopni, několik fotografií jsme ani nestihli. 😃 Já věděla, že ONA je ta pravá. Byl to úžasný a krásný den a diky Terezce máme na co vzpomínat. Její fotografie zachytily nejlepší chvíle velkého objetí, smíchu, lásky a všeho pozitivního, co ke svatbě patří. Nejenom, že jsme obnovily naše kamarádství, ale i neskutečným způsobem zapadla do naší party, což je další obrovský dar. Už se těšíme na roční focení po svatbě a i do budoucna na fotografie do rodinného alba.
Ivuš
S Terezkou jsme fotili už několikrát. Je s ní skvělá komunikace a poradí i s výběrem vhodného oblečení na focení. Má skvělý přístup k dětem. S fotkami jsme byli pokaždé spokojení a určitě se domluvíme i na další focení. Děkujeme a doporučujeme.
Lucie